Loading...
Kyon Ki me titra shqip

Kyon Ki

Anand bie ne dashuri me nje vajze te quajtur Maya e cila ishte gati per tu martuar.Maya pelqente te bente shaka me ate por nje shaka shkoi keq kur anand e hodhi ne pishine duke mos e ditur qe ajo nuk di not.Maya vdes dhe Anand bie ne depresion duke fajesuar veten per vdekjen e saj.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=bD034r6KmEM
Zhanri Drame, Romance,
Aktorët Rimi Sen, Sunil Shetty, Om Puri, Jackie Shroff, Kareena Kapoor, Salman Khan,
Shikime 33,265
Imdb

Komente