Loading...
Kya Kehna me titra shqip

Kya Kehna

nje vajze e re kolegji perballet me vujatje dhe sfida perpara se te behet mama para se te martohet

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=NvTD2FXJIu0
Zhanri Familje, Muzikal, Drame,
Aktorët Preity Zinta, Saif Ali Khan, Chandrachur Singh, Anupam Kher, Farida Jalal, Rajeev Verma,
Shikime 35,456
Imdb

Komente