Loading...
Kuch Kuch Locha Hai me titra shqip

Kuch Kuch Locha Hai

Ram luan rolin e nje biznesmenit te pasur Gujarati dhe Sunni,nje yl filmi e famshme .Ne situatat qe ata fusin veten , te cojne ne momente qesharake

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=KNMoY9SoKpM
Zhanri Komedi, Drame,
Aktorët Navdeep Chhabra, Kurush Deboo, Ram Kapoor, Avantika Khatri, Sunny Leone, Evelyn Sharma, Suchita Trivedi,
Shikime 20,575
Imdb

Komente