Loading...
Krrish 3 me titra shqip

Krrish 3

Krrish dhe babai i tij duhet te shpetojne boten dhe familjen e tyre nga nje njeri i quajtur Kaal dhe grupi i tij prej mutantesh te udhehequr nga Kaya . A do tia arrijne ato qellimit ? Si ?

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=MCCVVgtI5xU
Zhanri Romance,
Aktorët Priyanka Chopra, Hrithik Roshan, Kangana Ranaut, Amitabh Bachchan,
Shikime 21,241
Imdb

Komente