Loading...
Kill Dil me titra shqip

Kill Dil

Filmi Kill Dil i referohet jetes se dy vrasesve.Dev (Ranveer Singh) dhe Tutu (Ali Zafar) te braktisur qe foshnje merren nen kujdes nga Bhaiyaji (Govinda) i cili i stervit ato per tu bere vrases profesionist.Disha (Parineeti Chopra) futet ne jeten e tyre dhe Dev bie ne dashuri me ate por Bhaiyaji nuk e pranon kete lidhje. Tani Dev ka dy mundesi ose te zgjedh vrasjet (Kill) ose zemren (Dil).

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=jEhnt70rCTI
Zhanri Krim, Drame, Aksion,
Aktorët Ranveer Singh, Ali Zafar, Parineeti Chopra, Govinda,
Shikime 25,784
Imdb

Komente