Loading...
Kick me titra shqip

Kick

Nje djale i fiksuar pas adrenalines largohet nga e dashura e tij dhe i pershtatet nje jete te re si hajdut .Per kete a shume shpejt e gjen veten duke u ndjekur nga nje oficer policie dhe perfshihet ne lufte me kriminelet vendas.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=u-j1nx_HY5o
Zhanri Komedi, Romance, Aksion,
Aktorët Salman Khan, Jacqueline Fernandez, Nawazuddin Siddiqui, Randeep Hooda,
Shikime 56,269
Imdb

Komente