Loading...
Khatta Meetha me titra shqip

Khatta Meetha

Nje kontraktues zemerngushte perballet me sfidat nga komuna, familja , punonjesit si dhe nga e dashura e tij.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=dyHAJ7n4gfk
Zhanri Aksion, Komedi, Krim,
Aktorët Akshay Kumar, Johnny Lever, Asrani,
Shikime 28,378
Imdb

Komente