Loading...
Katti Batti me titra shqip

Katti Batti

Filmi eshte nje komedi romantike qe ndjek lidhjen e Maddy dhe Payal derisa nje kthese e papritur e ngjarjeve krijon nje distance mes tyre

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=a23GO0NXOtg
Zhanri Komedi, Romance,
Aktorët Vivan Bhatena, Imran Khan, Kangana Ranaut,
Shikime 50,090
Imdb

Komente