Loading...
Karle Pyaar Karle 2014 Hindi me titra shqip

Karle Pyaar Karle 2014 Hindi

Karle pyaar karle eshte nje histori aksioni adrenaline si dhe nje histori dashurie mes dy rebeleve Kabeer dhe Preet te cilet luajne lojen e jetes se tyre .

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=3CqQTqmcxqE
Zhanri Romance, Aksion,
Aktorët Shiv Darshan, Hasleen Kaur, Aham Sharma,
Shikime 30,619
Imdb

Komente