Loading...
Kapoor and Sons me titra shqip

Kapoor and Sons

Filmi tregon nje histori te familjes jofunksionale te dy vellezerve te cilet kur vizitojne familjen zbulojne se martesa e prinderve te tyre eshte drejt renimit. Familja po kalon nje krize financiare dhe shume veshtiresi te tjera ndersa drama zgjerohet.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=s7YYt9_KfsM
Zhanri Komedi, Drame, Romance,
Aktorët Sidharth Malhotra, Alia Bhatt, Fawad Khan,
Shikime 48,615
Imdb

Komente