Loading...
Kaminey me titra shqip

Kaminey

Jetet e deshperuara te dy vellezerve binjak te larguar nga njeri tjetri,perputhen me drogen , politiken, policet e korruptuar si dhe me paragjykimet raciale.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=h2W_mKokq0Q
Zhanri Krim, Aksion, Komedi,
Aktorët Deb Mukherjee, Priyanka Chopra, Shahid Kapoor,
Shikime 24,174
Imdb

Komente