Loading...
Kahaani 2 me titra shqip

Kahaani 2

Nje grua me te shkuar te mistershme akuzohet per rrebim dhe vrasje .

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=Ez4mXaeSKuk
Zhanri Thriller,
Aktorët Vidya Balan, Arjun Rampal, Jugal Hansraj,
Shikime 19,016
Imdb

Komente