Loading...
Kabul Express me titra shqip

Kabul Express

5 njerez, dy gazetare indian nje gazetar amerikan nje guidues afgan dhe nje ushtar taleban qe i merr te gjithe peng bejne nje udhetim 48 oresh neper afganistan me nje makin te quajtur Kabul Express. Filmi tregon per lidhjen qe krijuan keto karaktere te ndryshem mes tyre gjate ketij udhetimi.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=Y83TIf5NRJ0
Zhanri Aksion, Komedi, Drame,
Aktorët John Abraham, Salman Shahid, Arshad Warsi,
Shikime 17,456
Imdb

Komente