Loading...
Kaal me titra shqip

Kaal

Nje trajnues tigrash gruaja e tij dy turiste dhe nje kryetar fshati luftojne per mbijetes ndaj bishave te mbinatyrshem ne nje park kombetar.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=XQf_nbORaZ0
Zhanri Thriller, Aventure, Mister,
Aktorët Ajay Devgn, Vivek Oberoi, John Abraham,
Shikime 14,729
Imdb

Komente