Loading...
Kaabil  me titra shqip

Kaabil

Kjo eshte historia e nje njeriu i cili jetoi qeshi dhe dashuroi si gjithe te tjeret derisa nje tragjedi ndodhi.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=nubDFeiUAsI
Zhanri Aksion, Drame, Romance,
Aktorët Hrithik Roshan, Yami Gautam, Ronit Roy,
Shikime 32,480
Imdb

Komente