Loading...
Julayi me titra shqip

Julayi

Nje ndjekje si "Macja me miun" dhe nje loje midis dy te rinjve inteligjent qe qendrojne ne dy anet e ligjit dhe te urdherave.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=EWsxNbmn6hY
Zhanri Aksion, Komedi, Drame,
Aktorët Allu Arjun, Ileana, Rajendraprasad, Sonu Sood, Srinivasa Rao Kota,
Shikime 57,559
Imdb

Komente