Loading...
Judwaa 2 me titra shqip

Judwaa 2

Prem dhe Raja jane dy vellezer binjak qe jan ndar ne lindje por kan nje kidhje me njeri tjetrin.Ata bashkohen kur rriten dhe mundohen qe te zhdukin krimin e kontrabandes.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=DDwbjWCgxVM
Zhanri Aksion, Komedi,
Aktorët Jacqueline Fernandez, Salman Khan, Anupam Kher,
Shikime 30,248
Imdb

Komente