Loading...
Jism me titra shqip

Jism

Kabir Lal nje avokat i alkolizuar njihet me Sonia Khanna , gruaja e nje milioneri.Ato krijojne nje lidhje se bashku Sonia arrin te bind kabir-in te vrase burrin e saj. Me vone Kabir zbulon se qellimi i sonian per vrasjen ishte qe te merrte gjithe pasurine e burrit te saj dhe jo te arratisej me Kabir-in.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=S5JWpHeoq9o
Zhanri Drame, Thriller, Romance,
Aktorët Ranvir Shorey, Vinay Pathak, Gulshan Grover, John Abraham, Bipasha Basu,
Shikime 28,249
Imdb

Komente