Loading...
Jil me titra shqip

Jil

Jai eshte nje zjarrfikes i cili ndihmon nje te panjohur Ranganath i cili ehste dora e djathte i Don Chota i Mumbait.Ranganath kthehet ne nje informator dhe ia mbath me leket e Don Chota.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=jwDdqPZFLWs
Zhanri Drame,
Aktorët Tottempudi Gopichand, Kabeer, Rashi Khanna,
Shikime 17,480
Imdb

Komente