Loading...
Jannat me titra shqip

Jannat

Filmi tregon per historine e nji krimineli qe duhet te zgjedh mes dashurise dhe pushtetit qe sa vjen e rritet ne perandorine e nje gangsteri.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=K9n-aMlLJlo
Zhanri Krim, Drame, Romance,
Aktorët Shakeel Khan, Sonal Chauhan, Emraan Hashmi,
Shikime 48,879
Imdb

Komente