Loading...
Jai Ho me titra shqip

Jai Ho

Nje ish oficer lufte ndermer nje ide unike qe te perhap pergjegjesine sociale rreth njerezve te zakonshem dhe per te bere kete atij i duhet te perballet me nje familje te fuqishme politikanesh.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=-wW3RP4cmNU
Zhanri Drame, Aksion,
Aktorët Salman Khan, Tabu, Sunil Shetty, Genelia D'Souza, Danny Denzongpa,
Shikime 33,396
Imdb

Komente