Loading...
Jab Harry met Sejal me titra shqip

Jab Harry met Sejal

Pasi humbet unazen e marteses gjat nje turi ne Europe nje grua dhe guida e saj turistike kthehen ne vendet qe kan qene per ta gjetur.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=W5MZevEH5Ns
Zhanri Komedi, Drame, Romance,
Aktorët Shah Rukh Khan, Anushka Sharma, Björn Freiberg,
Shikime 36,262
Imdb

Komente