Loading...
Ishq Click me titra shqip

Ishq Click

NJe vajze nga mumbai Sophie Dias perpiqet shume qe te behet nje modele e famshme dhe gjate kesaj rruge takohet me nje fotograf Aditya Vardhan i cili e ndihmon gjate ketij rrugetimi dhe me pas bie ne dashuri me te.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=4zJqdgPg3J0
Zhanri Drame, Romance,
Aktorët Sara Loren, Adhyayan Suman, Aaryansh Arora,
Shikime 44,679
Imdb

Komente