Loading...
Ishk Actually me titra shqip

Ishk Actually

Gia eshte ne nje udhekryq ne jeten e saj me shigjetat drejtuar nga Neil nga njera ane dhe nga Kabir ne anen tjeter.Ajo duhet te marr nje vendim ndersa ndodhet mes dy jeteve qe ajo ka bere.E mahnitur nga vete jeta ajo kerkon rrugen qe do i sjell asaj dashurine e vertet.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=dlKrIsAOmeQ
Zhanri Romance,
Aktorët Neha Ahuja, Raayo S. Bakhirta, Neha Ghelot,
Shikime 35,789
Imdb

Komente