Loading...
Ishaqzaade me titra shqip

Ishaqzaade

Ndersa ndermjet familjeve te tyre ka nje lufte politike,nje djale hindu dhe nje vajze myslimane ndajne nje romance se bashku.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=46kTKQ0C2Ek
Zhanri Aksion, Romance,
Aktorët Arjun Kapoor, Parineeti Chopra,
Shikime 36,466
Imdb

Komente