Loading...
Iddarammayilatho me titra shqip

Iddarammayilatho

Catherine Tresa vajza e nje politikani te pasur shkon ne spanje per studimet e larta .Atje asaj i duhet te jetoj ne te njejten shtepi ku kishte jetuar Komali Sankarabhaeanam [Amala Paul].Ne kete shtepi ajo gjen ditarin e saj . Catherina lexon ditarin dhe njihet me Sanju Reddy [Allu Arjun]. Catherina bie ne dashuri me Sanju Reddy por Sanju vazhdon te doje Komali Sankarabhaeanam.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=fcpv8r_mvyk
Zhanri Aksion,
Aktorët Tanikella Bharani, Nasser, Catherine Tresa, Amala Paul, Allu Arjun,
Shikime 90,442
Imdb

Komente