Loading...
I 2015 me titra shqip

I 2015

Lingesan , nje kurizo i derformuar qe dikur ishte body builder dhe model i famshem , kerkon te hakmerret ndaj njerezve qe i shkaterruan jeten.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=phW8jZfEISs
Zhanri Thriller, Romance, Aksion,
Aktorët Santhanam, Upen Patel, Suresh Gopi, 'Chiyaan' Vikram, Amy Jackson,
Shikime 41,569
Imdb

Komente