Loading...
Humko Tumse Pyaar Hai me titra shqip

Humko Tumse Pyaar Hai

Filmi tregon per jeten e Durga si dhe problemet qe kalon ajo derisa arrin qe te jete me dashurine e jetes se saj.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=RId5tcV8wVs
Zhanri Romance, Thriller,
Aktorët Arjun Rampal, Ameesha Patel, Bobby Deol,
Shikime 30,708
Imdb

Komente