Loading...
Humko Deewana Kar Gaye me titra shqip

Humko Deewana Kar Gaye

Aditya (Akshay Kumar), nje inxhinjer udheton per ne kanada per nje trajnim . Atje ai takon Jia (Katrina Kaif) nje vajze te bukur nga nje familje me pozite te larte . Fati i shtyn ato se bashku dhe pse ato jane te fejuar me persona te tjere ato bien ne dashuri me njeri tjetrin.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=uWHQeZsnqRM
Zhanri Romance,
Aktorët Akshay Kumar, Katrina Kaif, Bipasha Basu,
Shikime 59,307
Imdb

Komente