Loading...
Hum Tum me titra shqip

Hum Tum

Rhea dhe Karan takohen ne nje udhetim per ne new york ku te dy shkojne per studime.Ato vazhdonin te takoheshin nder vite duke perfshire dhe ne new york ku Rhea do te martohej.Lidhja e Karan dhe Rhea-s vazhdon te rritet ndersa ato vazhdojne te takohen.A do te perfundojne ato se bashku ?

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=eNOmLIxv7U4
Zhanri Drame, Romance, Komedi,
Aktorët Saif Ali Khan, Rani Mukerji, Rishi Kapoor, Abhishek Bachchan,
Shikime 30,733
Imdb

Komente