Loading...
Hulchul me titra shqip

Hulchul

Nje djale dhe nje vajze nga dy familje me konflikte shtiren sikur bien ne dashuri me njeri tjetrin ne menyre qe te marrin hak ndaj njeri tjetrit . Kaosi fillon kur ato bien ne dashuri me te vertete.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=U0p6DPxu0JA
Zhanri Aksion, Komedi, Drame,
Aktorët Akshaye Khanna, Kareena Kapoor, Sunil Shetty, Jackie Shroff, Amrish Puri,
Shikime 30,360
Imdb

Komente