Loading...
Housefull 3 me titra shqip

Housefull 3

Nje baba nuk do qe tre vajzat e tij te martohen dhe eshte ne doren e tre djemve qe ta bindin se ata pershtaten me vajzat e tij.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=TlZM9kuqw38
Zhanri Aksion, Romance, Komedi,
Aktorët Akshay Kumar, Nargis Fakhri, Jacqueline Fernandez,
Shikime 32,279
Imdb

Komente