Loading...
Horror Story me titra shqip

Horror Story

Nje grup te rinjsh prej 4 djemsh dhe 3 vajzash vendosin ta kalojne naten ne nje hotel i cili ishte raportuar per ngjarje paranormale,per te festuar lamtumiren e njerit prej shokeve qe do largohej per ne USA.Pavarsisht paralajmerimeve te njerezve ata vendosin te futen ne hotelin e braktisur dhe e verteta bie mbi to.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=pdljX50YAZ0
Zhanri Thriller,
Aktorët Hassan Zaidi, Nandini Vaid, Karan Kundra, Ravish Desai, Aparna Bajpai,
Shikime 22,174
Imdb

Komente