Loading...
Holiday me titra shqip

Holiday

Nje oficer ushtrie perpiqet te kap nje terrorist , te shkateroj nje bande terroristesh dhe kamikazet qe merrnin urdhera prej tyre.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=OWpGTkjJU0U
Zhanri Drame, Mister, Aksion,
Aktorët Akshay Kumar, Sonakshi Sinha,
Shikime 44,405
Imdb

Komente