Loading...
Hindi Medium me titra shqip

Hindi Medium

Nje cift nga Chandni Chowk deshirojne qe ti japin vajzes se tyre nje edukim te mire ne menyre qe te mund te pranohen dhe te jene pjese e elites se delhit.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=GjkFr48jk68
Zhanri Komedi, Drame,
Aktorët Irrfan Khan, Saba Qamar, Neha Dhupia,
Shikime 12,154
Imdb

Komente