Loading...
Himmatwar me titra shqip

Himmatwar

Vasu, nje huadhenes, nxjerr ne pah planin e nje bande per te vrare nje oficer policie. Kjo gje ben qe kryetari i bandes Thaandavam dhe kriminelet e tij te kerkojn Vasun dhe ta zhdukin ate dhe familjen e tij sa me pare.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=P-dS6HFr--A
Zhanri Aksion, Drame,
Aktorët Shruti Haasan, Vishal, Satyaraj,
Shikime 68,053
Imdb

Komente