Loading...
Heroine me titra shqip

Heroine

Nje grua lufton mes vuajtjesh dhe gjykimesh per tu bere nje aktore e famshme ne bollywood.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=ZWB_h91HqP0
Zhanri Drame,
Aktorët Kareena Kapoor, Arjun Rampal, Randeep Hooda,
Shikime 26,515
Imdb

Komente