Loading...
Hero me titra shqip

Hero

Nje djale dhe nje Vajze e gjejne veten ne nje det te madh dashurie qe do te benin gjithcka te perballen me cdogje qe I del para per ate qe duan

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=0B5pRrXWFkI
Zhanri Aksion, Drame, Romance,
Aktorët Sooraj Pancholi, Athiya Shetty, Tigmanshu Dhulia, Aditya Pancholi,
Shikime 217,484
Imdb

Komente