Loading...
Hate Story 2 me titra shqip

Hate Story 2

Nje grua hakmerret ndaj nje politikani te fuqishem te korruptuar i cili kishte abuzuar me te dhe tentoi ta vrase.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=1JY8rA7fVnU
Zhanri Drame, Thriller, Romance,
Aktorët Jay Bhanushali, Surveen Chawla, Sushant Singh, Sunny Leone,
Shikime 56,992
Imdb

Komente