Loading...
Happy Ending me titra shqip

Happy Ending

Nje shkrimtar konfuz shkon per kerkimin e frymezimit per shkrimin e tij te ardhshem dhe bie ne dashuri me nje autore te famshme e cila nuk beson ne dashuri.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=XxU1B54LRGs
Zhanri Komedi, Romance,
Aktorët Saif Ali Khan, Ileana, Kalki Koechlin, Ranvir Shorey, Rahul Nath, Preity Zinta, Kareena Kapoor,
Shikime 36,023
Imdb

Komente