Loading...
Hamari Adhuri Kahaani me titra shqip

Hamari Adhuri Kahaani

Pesë vite pas zhdukjes misterioze të burrit të saj, një grua bie në dashuri me një hotelier të pasur dhe bashkë ata ballafaqohen me të shkuaren e saj.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=2fiT_TJlySk
Zhanri Drame,
Aktorët Emraan Hashmi, Vidya Balan, Rajkummar Rao,
Shikime 71,526
Imdb

Komente