Loading...
Half Girlfriend me titra shqip

Half Girlfriend

Madhav njihet me nje vajze te quajtur Riya dhe bie ne dashuri me ate. Pas shume perpjekjeve per ta bindur ate qe te behet e dashura e tij, ajo pranon te behet gjysme e dashura et ij dhe pse e kishte me medyshje

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=KmlBnmyelHI
Zhanri Drame, Romance,
Aktorët Arjun Kapoor, Shraddha Kapoor, Seema Biswas,
Shikime 47,706
Imdb

Komente