Loading...
Guru me titra shqip

Guru

Nje guru eshte deshmitar i nje vrasje dhe bie pre e nje skandali.Ai kthehet ne fshat qe ti shmanget skandalit por zbulon se disa persona duan ta prishin fashatin dhe te ndertojne nje qytet te madh dhe se vrasja qe ai ishte deshmitar ka te bej me kete.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=uAbycIL5__4
Zhanri Aksion, Drame,
Aktorët Jyoti Chandekar, Ankush Chaudhari, Urmila Kothare,
Shikime 19,479
Imdb

Komente