Loading...
Gunday me titra shqip

Gunday

Dy shoke femijerie, udhetimi i tyre nga femije ne te rritur dhe realizimi i endres se tyre per te qene sunduesit e vendit.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=HMMEODhZUfA
Zhanri Krim, Drame, Aksion,
Aktorët Ranveer Singh, Arjun Kapoor, Priyanka Chopra, Irrfan Khan,
Shikime 23,002
Imdb

Komente