Loading...
Gulaab Gang me titra shqip

Gulaab Gang

Nje grua e patrembur lufton padrejtesite sociale,duke krijuar strehe per femrat e abuzuara dhe duke luftuar politikane e korruptuar.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=xAcN8RR3Ry4
Zhanri Drame, Aksion,
Aktorët Priyanka Bose, Divya Jagdale, Juhi Chawla, Madhuri Dixit,
Shikime 51,616
Imdb

Komente