Loading...
Guest iin London me titra shqip

Guest iin London

Nje cift i ri ne Londer vuajn gjat ndenjjes se zgjatur ne shtepine e tyre te xhaxhait dhe halles se tyre.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=nPezCIqTZ-k
Zhanri Komedi, Drame, Familje,
Aktorët Kartik Aaryan, Kriti Kharbanda, Paresh Rawal,
Shikime 13,637
Imdb

Komente