Loading...
Great Grand Masti me titra shqip

Great Grand Masti

Amar, Meet dhe Prem jane te deshperuar me martesat e tyre dhe bejne nje udhetim ne fshatin e Amar , Dudhwadi per te shitur nje prone te vjeter. Ato nuk e dinin qe atje i priste nje shtepi e pushtuar nga djalli , nje fantazem dhe nje shkaterrim total.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=ZojV0FC-KdI
Zhanri Komedi,
Aktorët Vivek Oberoi, Riteish Deshmukh, Aftab Shivdasani, Shradha Das, Sonali Raut, Sana Khan,
Shikime 20,586
Imdb

Komente