Loading...
Grand Masti me titra shqip

Grand Masti

Meet, Prem, dhe Amar shkojne ne nje feste ribashkimi ne kolegjin e tyre , por ketu ato e gjejne veten e tyre ne nje telash shume te madh.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=8L4qT6-fNzQ
Zhanri Drame, Komedi, Romance,
Aktorët Sonalee Kulkarni, Manjari Phadnis, Suresh Menon, Aftab Shivdasani, Riteish Deshmukh, Vivek Oberoi,
Shikime 22,544
Imdb

Komente