Loading...
Goutham Nanda me titra shqip

Goutham Nanda

Djali i nje miliarderi merr nje vendim drastik duke lene pas pasurine dhe duke u nderruar me nje te apasionuar pas teknologjise me te cilin ngjason shume.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=ztWcdGn5thU
Zhanri Aksion, Drame,
Aktorët Tottempudi Gopichand, Catherine Tresa, Mukesh Rishi,
Shikime 13,199
Imdb

Komente