Loading...
God Tussi Great Ho me titra shqip

God Tussi Great Ho

Nje prezantues televizioni fajeson zotin per jeten e tij te pasuksesshme . Zoti shfaqet para tij dhe i jep fuqite e tij per 10 dite vetem per te pare se si ai i mban te gjithe te lumtur.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=4Ltcbqj2FHM
Zhanri Komedi, Drame,
Aktorët Amitabh Bachchan, Salman Khan, Priyanka Chopra, Anupam Kher, Beena Kak, Rukhsar,
Shikime 40,148
Imdb

Komente